HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) till MPO multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM4 - för HPE SN6000; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) till MPO multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM4 - för HPE SN6000; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot QK729A
Logga in för pris
Information
0 i lager
Inleverans: 2019-03-05
Hewlett Packard EnterpriseTillverkareHewlett Packard EnterpriseArtnr
QK729A
EAN
0886111610563
 
Allmänt
Typ av nätverkskabelNätverkskabel - OM4
TeknikFiberoptisk
Typ av fiberoptikMultimode
Antal fibrer8
Kärna / höljets diameter50/125 mikron
Längd10 m
Anslutning
KontaktdonMPO multiläge - hane
Kontakt (andra änden)MPO multiläge - hane
Kompatibilitetsinformation
Designat förBrocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 SAN Switch Module Power Pack+ for HPE Synergy
HPE 32-port 16Gb/s Director Blade, 32-port 8Gb/s Director Blade, 48-port 16Gb/s Director Blade, 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, SAN Director 64-port 8Gb Fibre Channel Blade, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch, SN6000B, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade, SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade
HPE StorageWorks 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, MPX200 Multifunction Router 1 GbE Base Chassis, MPX200 Multifunction Router 1 GbE Upgrade Blade, MPX200 Multifunction Router 10 - 1 GbE Base Chassis, MPX200 Multifunction Router 10 - 1 GbE Upgrade Blade, SN6000 Stackable Dual Power Fibre Channel Switch, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch, SN6000C 16-ports Active Fabric Switch, SN6000C 32-ports Active Fabric Switch
HPE StoreFabric SN3600B, SN3600B Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/24, SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/48, SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6610C, SN6650B, SN6650B Power PAck, SN8000B 4-Slot Power Pack+ SAN Director Switch, SN8000B 8-Slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch, SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch

 

Etailer Techdata Edition
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr