HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) till MPO multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM4 - för HPE 32, 48, 8/20, 8Gb, SAN Director 64-port 8Gb, SN6000B 16, SN8000B 32, SN8000B 48

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) till MPO multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM4 - för HPE 32, 48, 8/20, 8Gb, SAN Director 64-port 8Gb, SN6000B 16, SN8000B 32, SN8000B 48 QK729A
Logga in för pris
Information
0 i lager
Inleverans: 2018-09-04
HPTillverkareHPArtnr
QK729A
 
Etailer Techdata Edition
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr