HPE - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - för HPE 3600; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; HPE Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406

HPE - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - för HPE 3600; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; HPE Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406 AJ837A
Logga in för pris
Information
0 i lager
Inleverans: 2018-11-20
Hewlett Packard EnterpriseTillverkareHewlett Packard EnterpriseArtnr
AJ837A
EAN
0777785947324
 
Allmänt
Typ av nätverkskabelNätverkskabel - OM3
TeknikFiberoptisk
Typ av fiberoptikMultimode
Kärna / höljets diameter50/125 mikron
Längd15 m
Anslutning
Kontaktdon2 x LC multiläge - hane
Kontakt (andra änden)2 x LC multiläge - hane
Kompatibilitetsinformation
Designat förHP 3100-8-PoE v2 EI Switch
HPE 1810-24 v2, 1810-8 v2, 1810-8G v2 Switch, 1910-8G Switch, 1910-8G-PoE+ (180W) Switch, 1910-8G-PoE+ (65W) Switch, 3100-24 V2 EI Switch, 3100-24-PoE v2 EI Switch, 32-port 16Gb/s Director Blade, 32-port 8Gb/s Director Blade, 3600-24 v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 SI, 3600-24-SFP v2 EI, 3600-48-PoE+ v2 SI, 48-port 16Gb/s Director Blade, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 7506, 8/20q Fibre Channel Switch, 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch, 8/8 (8) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch, 8/8 Base (0) e-port SAN Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, SAN Director 64-port 8Gb Fibre Channel Blade, SAN Switch 8/80 Power Pack+, SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade, SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade
HPE Enterprise Virtual Array P6350 FC SFF Combo Field Kit
HPE Modular Smart Array 1040 Dual Controller LFF Storage, 1040 Dual Controller SFF Bundle, 1040 Dual Controller SFF Storage, 2040 10Gb iSCSI Dual Controller SFF Bundle, 2040 Dual Controller SFF Bundle, 2040 FC Dual Controller SFF Bundle, 2040 SAS Dual Controller LFF Storage, 2040 SAS Dual Controller SFF Bundle, P2000 G3 10GbE iSCSI Dual Controller SFF Array System, P2000 G3 iSCSI Dual Controller SFF Bundle
HPE ProLiant DL360e Gen8, DL360e Gen8 Entry, DL360e Gen8 Performance, DL360e Gen8 Special Server, DL360p Gen8, DL360p Gen8 Base, DL360p Gen8 CMS, DL360p Gen8 Entry, DL360p Gen8 High Performance
HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node
HPE StoreFabric 8/24 8Gb Bundled Fibre Channel Switch
HPE Aruba 2530-48-PoE+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl

 

Etailer Techdata Edition
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr