Kontakta oss

Datarådgivarna AB

Nyköping:
Gasverksvägen 28
611 35 Nyköping


Norrköping:
Västgötegatan 13 C
602 21 Norrköping


Telefon Nyköping : 0155-29 24 00
Telefon Norrköping: 011-29 00 80


Support: 0155-29 24 20

Vid allmänna frågor o synpunkter kontakta: innesalj@datarad.se

 

Innesäljare:
Malin Goretti, malin@datarad.se, 0155-29 24 06

 
Säljare:
Petter Revestam petter@datarad.se 0155-29 24 11
Anders Stridh      anders@datarad.se 0155 -29 24 10
Camilla Eriksson  camilla@datarad.se 0155-29 24 09
Caroline Wiltén    caroline@datarad.se 0155-29 24 08
Samuel Sjöberg   samuel@datarad.se  0155-29 24 12



 

Mer information om Datarådgivarna hittar ni på vår hemsida: www.datarad.se









Etailer Techdata Edition
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr